U organizaciji


Siniša Hajdaš Dončić

PREDSJEDNIK

POTPREDSJEDINICI:

 

 

TAJNICA

Ana Vorih

PREDSJEDNIŠTVO

Izborna jedinica Donja Stubica(koju čine organizacije: Donja Stubica, Oroslavje, Gornja Stubica, Marija Bistrica i Stubičke Toplice)

  1. BRANKO ČIČKO
  2. SABINA FRGEC

Izborna jedinica Klanjec( koju čine organizacije: Klanjec, Kraljevec na Sutli, Kumrovec i Tuhelj)

  1.  ZLATKO BRLEK
  2. VERONIKA KOLMAN

Izborna jedinica Krapina (koju čine organizacije: Krapina, Đurmanec, Jesenje, Petrovsko i Radoboj)

  1.  IGOR CIGULA
  2. MIA LELJAK

Izborna jedinica Pregrada ( koju čine organizacije: Pregrada, Desinić i Hum na Sutli)

  1.  DANIJEL JAVORIĆ BARIĆ
  2.  MARKO VEŠLIGAJ

Izborna jedinica Zabok (koju čine organizacije: Zabok, Bedekovčina, Krapinske Toplice, Sveti Križ Začretje i Veliko Trgovišće)

  1.  DARKO BAN
  2. VALENTINA ĐUREK

Izborna jedinica Zlatar (koju čine organizacije: Zlatar, Budinšćina, Hrašćina, Konjšćina, Lobor, Mače, Mihovljan, Novi Golubovec i Zlatar Bistrica)

  1. JASENKA AUGUŠTAN-PENTEK
  2. FRANJO BARILAR

 

ŽUPANIJSKI ODBOR

  1. NIKOLA BOROMISA
  2. ANDREJA HUŠKO
  3. MARKO ANTOLIĆ
  4. MAJA VUKINA BOGOVIĆ
  5. GORAN ŠTROK
  6. TOMISLAV PERNJEK
  7. LUCIJA GRABUŠIĆ
  8. BORIS KARAŽIJA
  9. DAVORIN DRENŠKI
  10. KRUNOSLAV KOLAR
  11. LANA DIMAČ RADANOVIĆ
  12. RINO VALEC
  13. JOSIP HORVATIN
  14. OZREN HANŽEK
  15. BOJANA BIRAČ
  16. DANIJELA FINDAK
  17. DOROTEA ŽERJAVIĆ
  18. IVANA PARLOV ROKSANDIĆ
  19. MIŠEL MRKOCI
  20. IVANA NOVOSEL
  21. DIJANA ŠARONJA
  22. IVANA JAŠA
  23. IRENA MLAKAR
  24. MIRJANA PAPEŠ
  25. VLADIMIR ŠKVORC
  26. LJUBICA MIKULČIĆ
  27. MARIJAN ŠOŠTARIĆ
  28. MILJENKO ŠTABEK
  29. VJERAN JUGO
  30. SLAVKO ŽNJIDARIĆ
  31. NATAŠA NESEK
  32. GORDANA JUREKOVIĆ
  33. SAŠA BARDAK
  34. BOŽIDAR ŠUTI
  35. MLADENKA MIKULEC ŠIMUNEC
  36. MARIJA BILJAK
  37. MARIJAN PRUGOVEČKI
  38. SLOBODAN SAJKO
  39. DIJANA JURMAN
  40. MARKO TOPOLOVEC
  41. ŽELJKO BENGER
  42. ALEKSANDAR PILJEK
  43. PETRA HORVAT
  44. FILIP VERAN
  45. MLADEN HERCIGONJA
  46. DUNJA PODJAVERŠEK
  47. STJEPAN PAVLIŠA
  48. ŽELJKO SUGNETIĆ

[/vc_column_text]